Ülo Toomsalu • 27. november 2002 kell 7:06

Pärnu PM: Hiidkaubahalli ehitus lükkub tulevasse aastasse

FKSMi kavandatava kuni 10 000 ruutmeetri suuruse kaubanduskeskuse ehitus Pärnus Papiniidu ja Riia maantee ristmiku kõrval lükkub tulevasse aastasse.

FKSMi Lääne-Eesti piirkonna juhataja Kalev Päit ütles, et tema teada käib küll kaubanduskeskuse projekteerimine, kuid ehituse alguse kohta ei oska ta veel midagi konkreetset öelda, kirjutab Pärnu Postimees.

ASi FKSM kinnisvara juhataja Andres Liinsoo selgitas, et ehitust ei alustata enne, kui saab alla kirjutatud leping ankurrentnikuga, kes hakkab kaubanduskeskuses kõige suurematel pindadel opereerima. Praeguseks seda tehtud ei ole.

Varem välja pakutud tähtaeg, et ehitus võib alata kohe, kui vanad hooned Papiniidu ristmikul saavad lammutatud, oli liialt optimistlik.

?Ehitusplats on ette valmistatud ja ootab oma aega, aga tänavu ei hakka seal midagi toimuma,? ütles Liinsoo.

Ehitusfirma FKSM teatas septembris kavatsusest ehitada kinnisvaraprojektina Papiniidu ja Riia maantee ristmikule Pärnu suurim kaubanduskeskus, mis läheb maksma kuni 70 miljonit krooni. Siis kavandati hiidkaubahalli valmimisajaks järgmise aasta kevadet. Nüüd lükkub seegi tähtaeg ilmselt edasi.

Hetkel kuum