Ülo Toomsalu • 17. veebruar 2003 kell 6:59

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Kaitseminister Sven Mikser ja kaitseväe ülem kontradmiral Tarmo Kõuts leppisid kokku tänavustes riigikaitse arendamise prioriteetides, mis näevad ette 40 ohvitseri ja ametniku ettevalmistamise tulenevalt ühinemisest NATOga.

Miidurannas üliodavalt 4,2hektarilise maatüki ostnud elanike sõnul ässitas kõrvalasuva sadama omanik Aarne Jõgimaa keskkonnaministeeriumi eelisostuõiguse alusel krunti tagasi ostma, et Jõgimaa saaks selle hiljem oksjonil ise omandada.

Eesti Kirjastuste Liidu (EKL) hinnangul võib kirjastusturu killustatus ning raamatute ületootmine lähitulevikus tuua kaasa raamatutootjate pankrotilaine.

Iiri, Inglismaa ja Taani investorid kasvatavad oma raha paigutades selle 10?15 aastaks Eesti ja Läti metsadesse kasvama.

Postimees:

Kaks nädalat enne Riigikogu valimisi näitab Emori küsitlustulemus märgatavat edu valitseva kaksikliidu parteidele Keskerakonnale ja Reformierakonnale, kes kahe peale võtnuks veebruari algul üle poole häältest.

Briti juhtivate kinnisvaraekspertide hinnangul on Euroopa kinnisvaraturg selgelt ülehinnatud ning järsk hinnalangus võib iga hetk üllatada. Eesti analüütikud mureks põhjust ei näe.

Kuus salaviinatehast ja kümned tonnid võltsviina, mille Eesti jõustruktuurid on viimase kahe kuu jooksul avastanud, näitavad, et salaalkoholi massiline tootmine keeb otse Tallinna südames.

Hetkel kuum