Inno Tähismaa • 5. märts 2003 kell 14:41

Firmaspordi talimängud võitis autobussikoondis

Nädalavahetusel Käärikul peetud spordiseltsi Kalev ja ajalehe Äripäev VIII firmaspordi talimängud võitis 229 punktiga Tallinna Autobussikoondise AS.

Tallinna autobussikoondis (TAK) edestas kõigest nelja punktiga mullust võitjat, ASi Normat ja seitsme punktiga Saku Õlletehast.

Esikolmikule järgnesid Estiko Plastar ja Ehitusproff OÜ ning AS Glamox HE ja Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise AS.

Tallinna Autobussikoondis saavutas edu alles viimase alana kavas olnud teatesuusatamisega, kui nende võistkond suutis Saku Õlletehase ja Norma ees alavõidu saada.

?Oleme Käärikul veedetud päevade ning üldvõidu üle väga rõõmsad,? märkis TAKi esinduse juht Hugo Linholm. ?Oleme küll ka varasematel aastatel esikolmikusse jõudnud, kuid tänavu oli Norma edestamine eriti magus.?

Linholm pidas edu võtmeks head võistkonnavaimu ning firmasportlaste varasemat treeningut. ?Meie töötajad on igati sportlikud, paljud käivad ka välismaal võistlustel,? selgitas ta.

Võistluste projektijuhi Mati Lille sõnul möödusid talimängud edukalt, tuues võistlustele taas mitu uut ettevõtet.

?Juba avapäeval näitas mälumängul osalenud võistkondade suur arv, et osalejad tulid nädalalõppu väga sportlikult veetma,? ütles Lill. ?Paistab, et firmad on senisest suuremat rõhku hakanud pöörama meeldiva ajaviite saamise kõrval ka üldvõidu jahtimisele, sest mitu ettevõtet oli enda ridadesse kaasanud kas endiseid või tulevasi sporditippe.?

Kokku võttis mängudest osa 15 firmat. Programmi kuulusid mälumäng, murdmaasuusatamine, teatesuusatamine, slaalom, reesõit, kalapüük, võrkpall ja võistlused lastele.

Suvel korraldab Eesti Spordiselts Kalev 15.-17. augustini Pärnus VII firmaspordi suvemängud, mille täpne ajakava on avaldatud Kalevi koduleheküljel (www.eestikalev.ee).

Hetkel kuum