Ülo Toomsalu • 14. juuli 2003 kell 7:07

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Võrumaal kaunil Piusa jõe kaitsealal laastasid vargad kolme miljoni krooni eest metsa ning jätsid endast maha segamini pööratud maa.

Tühik seadustes ja lepingutes paneb Eesti olukorda, et juhul kui rahvas otsustab Euroopa Liitu astuda, pole sugugi teada, kuidas sealt vajaduse korral lahkuda saab.

Sarnaselt välismaaga on Eestis tekkinud trend, kus osa rikkamaid inimesi sooritab oma sisseostud kasutatud riiete ning jalatsitega kauplevatest second-hand äridest.

Kunstiakadeemia võimalik kolimine Patarei vanglasse ei tule kõne alla enne aasta möödumist, sest hoone omanik Riigi Kinnisvara ja akadeemia vaidlevad, kes peaks vangla renoveerima ja kui palju see maksab.

Postimees:

Pirita tee äärde tornikönte ehitada lubanud linnavõim tahab vigadest õppust võttes avalikustada uute planeeringute kavad internetis ja linnalehtedes ning panna tulevikuTallinna maketi galeriisse rahva hinnata.

Osa kutsekoolide lõpetajad, kes soovivad jätkata haridusteed ülikoolis, on sunnitud oma õpingud ise kinni maksma, sest seadusemuudatus võtab rakendusliku kõrghariduse omanikelt õiguse kandideerida riigi kulul bakalaureuseõppesse.

Nii ettevõtluse stardiabi, nõustamis- ja koolitustoetused, ettevõtlusinkubaatorid kui ka muud riiklikud ja omavalitsuste toetusmeetmed pakuvad algajatele ettevõtjatele üha enam huvi.

Hetkel kuum