Kristiina Randmaa • 5. august 2003 kell 11:36

Koit Luus ei taha Sõerdi võimalikku kohtuhagi kommenteerida

Maksuameti endine nõunik Koit Luus keeldus kommenteerimast oma endise ülemuse Aivar Sõerdi plaani kaevata ta laimu ja solvangute pärast kohtusse.

'Ma ei pea vajalikuks millegi kommenteerimist,' ütles Luus ja lisas, et ajakirjandus võib tulla kohtusaali ning kõik kõneldu siis kirja panna. 'Minu jaoks on hetkel palju olulisemaid asju nagu näiteks töö otsimine, et saaksin oma lapsed ära toita,' lisas ta.

Ajutiselt ametist kõrvaldatud maksuameti peadirektor Aivar Sõerd lubas oma endise pressinõuniku Koit Luusi ajakirjanduses ilmunud laimu eest kohtusse kaevata pärast Eesti Päevalehes ilmunud artiklit, milles Koit Luus nimetas Aivar Sõerdit tema asetäitja Vahur Kivistiku poolt ?täielikult kontrollitavaks ja kahjuks ka tema poolt manipuleeritavaks'.

'Toodud väide on ebaõige, sisaldades teadlikku laimu ja solvangut minu kui suure ametkonna juhi suhtes,' vastas Aivar Sõerd kriitikale. 'On tähelepanuväärne, et K.Luusi väide on paljasõnaline, ühtegi fakti oma väite kinnitamiseks pole ta esitanud ega saagi esitada, sest neid lihtsalt ei ole. Mind ametialaselt või isiklikult tundvad inimesed teavad, et ma ei ole manipuleeritav ei poliitikute ega majandusringkondade poolt. Taolisel taustal on väide manipuleeritavusest minu endise alluva poolt lihtsalt naeruväärne.'

Hetkel kuum