Ülo Toomsalu • 22. september 2003 kell 6:36

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Riigikogus istub ja võtab palka välja seitse saadikut, kes nelja töökuu jooksul pole täiskogu istungil veel kordagi suud lahti teinud ? ei kõneks ega isegi sõnavõtuks kohapealt.

Klientidel, kes tehnilistel põhjustel ei saa poes pangakaardiga maksta või internetipangas ülekannet teha, võivad tulevikus pankadelt kahjutasu nõuda.

Saaremaa ja Hiiumaa ärimehed on uurinud Kärdlasse spa-hotelli loomise võimalust, teiste hulgas on huvi asja vastu ilmutanud perekond Kõuhknad ning Kuressaare sanatooriumi omanikud.

Keskkonnakaitsjad on Eestist kokku kogunud ligi 3000 vana külmkappi, et nendes kasutatav freoon ei pääseks osoonikihti lõhkuma.

Postimees:

Tuhandete kroonide komandeeringuraha väljapetmise katselt tabatud Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna juht Jaak Järv on sunnitud dekaaniameti maha panema.

Eesti Loto juhi Monika Salu sunnitud lahkumise järel on lotofirmast minema läinud suurem osa juhtivtöötajatest, kelle osalusel ettevõte kolme aastaga kahjumist kasumisse toodi.

President Arnold Rüütli kuni reedeni kestva New Yorgi visiidi esimeseks päevakorrapunktiks oli «kohtumine rahvaga» ehk kohaliku eesti kogukonnaga Eesti Majas.

Pankrotistunud Concordia ülikoolist ilma jäänud Viimsi vald loodab, et mereakadeemia võtab vastu pakkumise ehitada uus koolimaja valla väravasse Miiduranna sadama juurde.

Hetkel kuum