23. oktoober 2003 kell 10:29

Sadolin avab Baltimaade suurima värvikeskuse

Reedel, 24. oktoobril avab Tallinnas uksed Baltimaade suurim värvikeskus, teatas Sadolin.

Teeninduspinda on uues Sadolini värvikeskuses ligi 800 m2, viimistlusmaterjalide ja abitoodete valik ulatub 5000 nimetuseni.

Sadolini värvikeskuse juhtmõte on, et värvide müük kujutab endast eelkõige teenindusprotsessi. Ettevõtte juhataja Olle Saare sõnul tagab edule aluse kiire ja asjatundlik teenindus. ?Me müüme viimistlusmaterjale, pakkudes seda süsteemselt koos konsultatsiooni ja müüki väärtustavate lisateenustega,? selgitas Saare. ?Kuidas mingi värv sobib konkreetse pinna või teiste materjalidega, siin me tuleme appi. Samuti tunneme ennast hästi raskemate toonimisülesannete lahendamisel.?

Värvikeskuste Grupp OÜ alustas värvimüügiga 1997. aastal Tartus. Tänaseks on ettevõte avanud Eestis neli kauplust, mis asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Värvikeskuse selle aasta müügimaht ületab 70 miljonit krooni, millega ollakse oma valdkonna turuliider. Sel aastal eksporditi värvikeskuse kontseptsioon Leetu ja maikuust tegutseb värvikeskus ka Vilniuses. Uue ja suure kaupluse avamisega Tallinnas soovib ettevõte kindlustada turuliidri positsiooni järgnevateks aastateks.

Hetkel kuum