Gea Velthut-Sokka • 30. oktoober 2003 kell 9:15

Patendiamet korraldab ettevõtjatele tasuta seminari

Patendiamet korraldab Eesti ettevõtjatele tasuta seminarid ?Väikeste ja keskmiste ettevõtete toodangu kaitse Eestis. Lihtsad teed?

Patendiamet korraldab koostöös Euroopa Patendiorganisatsiooniga ja EAS-ga 4.?5. novembril hotelli Olümpia konverentsikeskuses seminarid ?Väikeste ja keskmiste ettevõtete toodangu kaitse Eestis. Lihtsad teed?.

Need seminarid on järjekordsed seminaride sarjas, mida alustas Eesti Patendiamet koostöös Euroopa Patendiameti (EPO) ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega 2003. aasta jaanuaris. Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete toetamine on oluliseks tegevussuunaks nii Euroopa Patendiorganisatsioonile kui ka Maailma Intellektuaalomandi Organisatsioonile.

Eesti liitus Euroopa patendikonventsiooniga 2002. aasta 1. juulil ning EPO toetab esimestel aastatel uute liikmesriikide tööstusomandi kaitse alast tegevust. Eestis korraldatav seminaride sari on EPOle pilootprojektiks, sarnaseid seminare ettevõtjatele kavandab Euroopa Patendiamet nüüd ka teistes uutes liikmesriikides.

Seminarile on oodatud eelkõige tootjad-väikeettevõtjad. 4. novembri seminar on eestikeelsele kuulajale, täpselt sama seminar esitatakse 5. novembril venekeelsetele kuulajatele. Vt seminari kava eesti keeles, seminari kava vene keeles.

Hetkel kuum