ÄP fototoimetus • 4. detsember 2003 kell 22:00

Avatakse Eesti esimene meeste mängumaa

Alates 6. detsembrist on naistel sisseoste tehes elu mugavam, sest tulles Mustamäe Kaubanduskeskusesse saab lisaks lapsele jätta spetsiaalsesse mängutuppa ka oma mehe. Sellise lahendusega peaks olema rahul terve pere ning ostupäev kujunema meeldivaks.

Meeste Mängumaa on koht, kus mehed saavad puhata ja huvitavalt aega viita, samas kui nende kaaslannad keskuses sisseoste teevad. Kohapealt on võimalik osta kohvi ja karastusjooke. Mugavalt diivanitel istudes saab lugeda meesteajakirju ja värskeid ajalehti, mängida lauamänge ning ajaviiteks televiisorit vaadata. Igal nädalal on Meeste Mängumaal uudistamiseks välja pandud erinevate autotootjate näidismudelid. Kokku näidatakse detsembri vältel üle 8 miljoni krooni väärtuses autosid, teiste hulgas on esindatud Hummer, Cadillac CTS, Mazda RX8 ja Subaru Legacy uus mudel.

Meeste Mängumaa asub Mustamäe Kaubanduskeskuses (Tammsaare tee 116) ja on avatud 6.?31. detsembrini.

Lisaks Meeste Mängumaale on avatud ka suur Laste Mängumaa, kus lapsed saavad kasvataja valve all sõita mänguautodega, mängida palli, hüpata batuudil, joonistada ning vaadata multifilme.

6. detsembril avab Mustamäe Kaubanduskeskus oma uue osa, kus oma kauplustega on esindatud spordipoed Rademar ja Audimas, lisaks ka Aed ja Kodu ning Abakhan.

Autor: ÄP

Hetkel kuum