ÄP fototoimetus • 7. detsember 2003 kell 22:00

Tabasallu kerkib neli uut korterelamut

ASi Merko Ehitus ehitatavad ühe- kuni neljatoalised korterid asuvad neljakordses elamus, mis on paigutatud üksteise suhtes nii, et akendest avanevat vaadet ei piiraks teine elamu. Korterelamute keskossa tekib s-kujuline sisetänav.

Hoovi rajatakse valgustatud jalgteed, parkimiskohad ja mänguväljak. Territooriumi piirdeks istutatakse põõsashekk ning krundil säilitatakse võimalusel juba olemasolev kõrghaljastus.

Soklikorrusel asuvad individuaalsed garaažiboksid ning panipaigad ja muud tehnilised ruumid. Elamusse on planeeritud 23 korterit: 5 ühetoalist, 10 kahetoalist, 6 kolmetoalist ja 2 neljatoalist. Neljatoalistes korterites on olemas nii sauna- kui ka kaminavõimalus.

Neljatoaliste korterite juurde kuulub katuseterrass, teistel korteritel on prantsuse rõdu. Rõdude piirded on valmistatud värvitud ümartorust ja toonitud klaasist.

Kogu kompleksi iseloomustav värviküllus. Elamute fassaadid on värvitud erinevates rõõmsates värvitoonides, lisaks kasutatakse peitsiga puitelemente.

Korterelamu aknaraamide välisosad on samuti värvilised. Ülemiste korruste akende kohale paigaldatakse aga puitprofiilidest dekoratiivsed sirmid päikesekaitseks.

Siseviimistluse saab vastne korteriomanik valida sisekujundaja koostatud pakettide hulgast. Korteri hinna sisse on arvestatud ka standardtaseme paketid, mis sisaldavad erinevaid värvi-ja materjalilahendusi. Keda pakutu aga ei rahulda, saab lisatasu eest valida ka eksklusiivsemaid lahendusi.

Korterite on suuruses 38?82 m². Auto või jalgratta saab parkida keldrikorrusele.

Autor: ÄP

Hetkel kuum