Ülo Toomsalu • 15. detsember 2003 kell 6:35

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Kaitsepolitsei saatis kohtu alla tolliameti töötaja, kes salvestas salaja oma ülemuse kabinetis toimuvaid vestlusi, et teada saada, mida tema kohta räägitakse.

Selle aasta jõulukuul on Eesti Post valmis edasi toimetama 5,5 miljonit kirja. Sellist kirjahulka ennustatakse eelmiste aastate tulemustele toetudes.

Eesti ehitusfirmad ei ole Iraagi ülesehitustöödel osalemiseks suuremat huvi üles näidanud, kuigi teoreetiliselt saavad Eesti ettevõtted isegi peatöövõtjateks kandideerida. Alltöödest huvitatud firmad peavad aga peatöövõtjate soosingu ära teenima.

Tuleval nädalal arutab ministrite töörühm respublikaanide esitatud korruptsiooni vastu võitlemise strateegiat, milles pearõhk on asetatud omavalitsuste kontrollile.

Postimees:

Kinnisvaraekspertide hinnangul tooksid Eesti Panga laenupiirangud kaasa ennekõike korterihindade languse nn mägedes, kus suure osa korterite soetamiseks kasutatakse KredExi tagatist.

Eile hommikul Iraaki lennanud Eesti sõduritel on Bagdadis ja Tallili õhuväebaasis kohanemiseks aega paar-kolm nädalat, siis alustavad nad täiemahulist teenistust USA väejuhtimise all.

Mõõdukate volikogu kiitis heaks idee võtta partei uueks nimeks Sotsiaaldemokraatlik Erakond, samuti kaalub partei ka loobumist oma senisest logost, milleks on õun.

Selle üle, milline on Tallinna eelarve, otsustab vähemasti vormiliselt linnavolikogu, kuid kardetavasti on eelarvest aru saamine ja selle arutamine volinike jaoks tänavu raskem kui varem.

Hetkel kuum