PM: Tallinn võib kino Kosmose vahetada staadioni vastu

07. jaanuar 2004, 08:09

Tallinna linnajuhid pole loobunud kavast omandada riigile kuuluv Maarjamäe staadion ning kaaluvad võimalust pakkuda selle eest vastu Kosmose kino kinnistut.

Tallinna abilinnapea Aivar Pärna ütles eile Postimehele, et linn alustab Riigi Kinnisvara ASiga peatselt läbirääkimisi Maarjamäe staadioni omandamise üle. Ta lisas, et riigifirma on nõus staadioni pealinnale andma, kuid soovib vastutasuks samaväärset maatükki.

Pärna sõnul on üks võimalus Maarjamäe staadioni omandamiseks see, kui pakkuda riigile vastukaubaks Kosmose kino kinnistut.

Abilinnapea sõnul on Maarjamäe staadion praegu väga kehvas seisus ning linna huvi on see arendada heaks spordibaasiks.

Riigi Kinnisvara AS peab Maarjamäe staadioni hinnaks 15 miljonit krooni ning on varem plaaninud selle just niisuguse alghinnaga müüki panna. Mullu oktoobris kavatsesid Tallinna linnajuhid Kosmose kino kinnistu müümist enampakkumisel ning samuti alghinnaga 15 miljonit krooni.

Teimann märkis, et kuigi Kosmose kino kinnistu turuhind on Maarjamäe staadioni omast madalam, on pakkumine vahetuskaubaks siiski tõsiseltvõetav ja nad on läbirääkimistest linnaga huvitatud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing