Ettevõtted saavad konkureerida Parima Personaliprojekti konkursil

09. jaanuar 2004, 16:42

2. veebruarini saavad ettevõttete personalijuhtimisega tegelevad isikud saata projekte Parim Personaliprojekt 2003 konkursile.

Eesti Personalitöö Arendamise Ühing PARE, Eesti Kaubandus?Tööstuskoda, EBS Juhtimiskoolituse Keskus ja CVO Group poolt välja kuulutatud konkursi käigus kogutakse, hinnatakse ja avalikustatakse Eesti ettevõtetes ja organisatsioonides läbiviidud inimressursi juhtimise ja arendamise projekte ning premeeritakse parimaid.

Konkursi eesmärk on tõsta personalitöö väärtustamise taset, tuua esile efektiivse personalitöö mõju ettevõtte edukusele, luua võimalused väärtuslike kogemuste vahetamiseks inimressursi valdkonnas ning tunnustada selle ala parimate professionaalide tööd, selgitasid konkursi korraldajad pressiteates.

Konkursil on oodatud osalema Eesti ettevõtteteid ja organisatsioone esindavad isikud või meeskonnad, kes on tegevad firmade tegevjuhtimises või personalijuhtimises. Konkursil hinnatakse Eesti ettevõttes või organisatsioonis aastal 2002 või 2003 lõpetatud konkreetset projekti, mis on toonud kaasa personalitöö või selle alalõikude kvaliteedi või efektiivsuse kasvu.

Projektide 1-2 leheküljeliste lühikirjelduste vasuvõtmine toimub 2. veebruarini.
Konkursil osalejad presenteerivad oma projekte avalikul kaitsmisel žüriile.

Võitjad kuulutatakse välja personalijuhtimise konverentsi ?Piirideta organisatsioon? galaõhtul 4. märtsil Tartus.

EBS Juhtimiskoolituse Keskus annab võitjale auhinnaks võimaluse osaleda kuni 30 000 krooni ulatuses EBS JKK avalikul täiendkoolitusel.

Eelmisel aastal laekus konkursile 12 projekti, mille hulgas olid ülekaalus personali arendamisega seotud projektid. Parim Personaliprojekt 2002 oli Justiitsministeeriumi vanglate osakonna projekt ? Keskvangla sulgemine ja Vanglate Keskhaigla liitmine Tallinna Vanglaga?.

Täpsemat informatsiooni konkursi kohta leiate PARE koduleheküljel www.pare.ee.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing