Meriväljale kerkivad uued paarismajad

Enn Tosso 12. jaanuar 2004, 00:00

Kõrghaljastusega kinnistul asuvad paarismajad koosnevad kahest peegelpildis identsest majaosast üldpinnaga 151,4 ruutmeetrit. Iga maja juurde kuulub 1200 ruutmeetri (ühe korteriomandi juurde 600 m2) suurune krunt, mis heakorrastatakse.

Esimesel korrusel paiknevad tuulekoda, esik, avatud köök-söögituba, elutuba, saunaruumid, WC, garaaž ja katlaruum. Teisel korrusel asuvad avar trepihall, kolm garderoobiga magamistuba, rõning WC/vannituba.

Majad on varustatud individuaalse gaasil töötava keskküttesüsteemiga. Elamud rajatakse kivikonstruktsioonis, betoonist vahelagedega. Välisviimistluseks on hele krohv, mis on kombineeritud laudisega.

Müügihind on 2 390 000 krooni, mis sisaldab lisaks korteriomandile koos selle juurde kuuluva proportsionaalse mõttelise osaga kinnistust ka tsentraalsete kommunikatsioonidega (vesi, kanalisatsioon, elekter, gaas) liitumise tasusid, kinnistu heakorrastust, majaümbruse haljastust ning kivikattega juurdepääsuteed, piirdeid ja väravaid.

Majade projekteerimisel on nii sisus kui vormis järgitud tänapäeva stiili- ning kvaliteedinõudeid. Uued paariselamud moodustavad piirkonnas omaette ühtse terviku, pakkudes privaatsust ja mugavust. Rajatud on valgustatud ning asfalteeritud juurdepääsuteed.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:06
Otsi:

Ava täpsem otsing