Uued korterelamud Tallinna kesklinnas

ÄP 12. jaanuar 2004, 00:00

Rajatav korterelamu asub Kristiine linnaosas Lövenruh? pargi naabruses, aadressil Algi tn 55. Lähimas naabruses on valdavalt madalad eramud ning laste huvikeskus Kullo. Kolmekorruseline elamu jääb suurematest teedest eemale, ent ühistranspordi peatus jääb siiski lähikonda.

Hoone siseõu, kus asuvad laste mänguväljak ning turvaline autoparkla, piiratakse aiaga. 15 garaažiboksi on projekteeritud ka elamu esimesele korrusele.

Kõik korterid müüakse karbi kujul. Välja on ehitatud vaid korterite kandvad seinad, mistõttu saab siseseinte asukohta ning tubade paigutust ja suurust määrata igaüks ise. Samuti on igal ostjal võimalus tellida korteri siseviimistlus enda poolt valitud ehitusfirmalt (siseviimistluse orienteeruv maksumus kokku 3500 krooni ruutmeetri kohta).

Vastavalt korteri põhiplaanile on võimalik paigaldada kamin ning saun. Enamikul korteritel on ka avar rõdu. Majja on planeeritud autonoomne gaasikatlamaja ja tsentraalne veevarustus.

Broneerimisel tasutakse ettemaks 20% korterikarbi hinnast. Ülejäänud 80% makstakse karbi valmimisel. Majakarp valmib märtsis 2004, siis saavad ostjad alustada siseviimistlustöödega, paralleelselt toimub maja fassaadi viimistlus.

Kortereid müüakse mõttelise osana kinnistust. Pärast kõigi korterite väljaostmist vormistatakse korteriomandid.

Korteri hind sisaldab maa hinda, üldehitustöid (grupp A + B), parkimiskohta või garaaži. Hinnale lisanduvad sisetö maksumus, notaritasud, riigilõ laenu puhul ka lepingutasu.

Südalinna, USA saatkonna lähedusse, Allika 12 rajatakse uus 28 korteriga elamu.

Tegu on südalinna ühe hinnatuima piirkonnaga, sest Kentmanni tänav suleti osaliselt sõidukitele. Allika tänav algab Tatari tänavalt ja kulgeb Kentmanni tänavale hoonealuse läbisõidu kaudu.

Elamu on 4korruseline, katusekorrusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:06

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing