Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. jaanuar 2004, 08:59

Eesti Päevaleht:

Kui riigi palgatud ?häkkerid? ei suuda sügisel nurjata e-hääletuse pilootprojekti, saavad ID-kaardi omanikud juba 2005. aastal valida mis tahes arvutist igast maailma punktist uusi linnade ja valdade volikogusid.

Kohus tühistas vandeadvokaat Viktor Kaasikule Jõelähtme vallas antud ehitusloa, kuna see oli antud ranna- ja kaldakaitseseadust eirates, viimane aga keelab ehitada merele lähemale kui sada meetrit.

Uutest liikmesriikidest pärit europarlamendi saadikuid ootab suure tõenäosusega pärast juunikuised valimisi loodetud 8500 euro asemel kuus senine kodumaine saadikupalk.

Seoses uude tehasesse kolimisega ning sellest tulenevate muutustega ettevõtte struktuuris kuulutas Eesti suurim maiustustetootja AS Kalev välja konkursi ligi paarikümne spetsialisti leidmiseks.

Postimees:

Suure tõenäosusega lakkab pärast Euroopa Liidu laienemist Eesti ja Venemaa vahel seegi toidukaubavedu, mis topelttollide kiuste säilinud on, sest Venemaa takistab veterinaarnormide abil EList tuleva kauba sissevedu.

Elektri kallinemine võib kuni kahe kuu võrra edasi lükkuda, sest Eesti Energia loodavad osaühingud Jaotusvõrk ja Põhivõrk ei saa enne tegevuslubade saamist energiaturu inspektsiooni hinnangul hinnatõusu taotlust esitada.

Vabariigi valimiskomisjon (VVK) kavatseb pakkuda 2005. aasta kohalikeks valimisteks võimalust hääletada internetis, tuues sisse ka võimaluse korra ühele kandidaadile antud hääl kellegi teise kasuks muuta.

Ärimees Tiit Veeber ehitab Tartusse Kuperjanovi tänava vanasse katlamajja ahjupotivabrikut, mille sisseseade pärineb Võrus kaks aastat tagasi äpardunud tehasest ning valge potisavi Saksamaalt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing