Põhjarannik: riigikogu liige rullus autoga üle katuse, jäi ellu

Inno Tähismaa 21. jaanuar 2004, 10:27

Riigikogu liige Eldar Efendijev ei saanud Honda Civicu juhtimisega hakkama ja tema auto rullus Tallinna-Narva maanteel mitu korda üle katuse.

Efendijev sai juhiloa alles läinud suvel ja praegu sõidab ta noore juhi märgiga, kirjutab ajaleht Põhjarannik. Seni pole tal enda sõnul mingeid ebameeldivusi juhtunud. ?Selgi korral oli tavaline liiklusolukord. Sõitsin ühest autost mööda ning sellel ajal tõmbas mind järsult paremale. Püüdsin autot otseks saada ja vastu tulnud auto eest ära põigata.?

Ida politseiprefektuuri Narva osakonnast täpsustati, et õnnetus juhtus laupäeval kella kahe paiku päeval Nallinna-Narva maantee 206. kilomeetril. ?Härra Efendijev sõitis autoga teelt välja,? teatas pressisekretär Kristina Kostina. ?Sellega tekitas ta kahju oma autole. Ta kutsus politsei ise välja. Kohale jõudnud politseinike tehtud test näitas, et juht oli kaine.?

Rohkem autosid ega inimesi õnnestuses ei osalenud. Riigikogu liige naasis oma Narva koju Kohtla-Järve linnavolikogu erakorraliselt istungilt. Efendijev ise ei saanud mingeid vigastusi ja on praegu kodus, kuid siiski kurtis ta seljavalu üle.

Efendijev meenutab tänutundega, et abi oli kohe kohal- mööda sõitnud autod peatusid. Ta kinnitas ajalehele, et väliselt oli õnnetus õudne. ?Mulle öeldi, et kui auto uks lahti tehti, arvati, et ma kukun sealt välja. Või õigemini see, mis minust järele on jäänud.? Parlamendiliikme arvates päästis tema elu hea auto- suhteliselt uus Honda Civic, mis on riigi raha eest liisitud. Juhi arvates kuulub auto taastamisele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing