Viisnurga juhatuse esimees astus tagasi

22. jaanuar 2004, 19:56

AS Viisnurga nõukogu otsustas täna oluliste struktuurimuudatuste läbiviimise korras mööblitootmisele keskenduda ja ametist astus tagasi juht Tiit Arro.

Börsile õhtul saadetud teate kohaselt on viimaste kuude tehtud ettevalmistuste tulemusena ettevõttel võimalik müüa Ehituskaupade divisjon, Spordikaupade divisjon ja otsustada liimpuiduvabriku ning saeveski tulevik.
Otsused võeti vastu, et parandada ettevõtte jätkusuutlikku kasumlikkust. 2003. aasta finantstulemusi mõjutavad restruktureerimisega seotud provisjonid ja
seetõttu on tulemas oodatust nõrgemad tulemused. 2003. aasta esialgsed finantstulemused avalikustab Viisnurk enne veebruari lõppu.
Samas kinnitas nõukogu Tiit Arro lahkumisavalduse juhatuse esimehe kohalt. Tema tööülesanded võtab üle Toivo Kuldmäe, kes on olnud ettevõtte juhatuse liige alates 1995. aastast.
Nõukogu usub börsiteate kohaselt, et võimalus keskenduda põhitegevusele ja tugevam finantspositsioon peale restruktureerimise lõpuleviimist võimaldab Viisnurgal täide viia ettevõtte peamise eesmärgi, milleks on saada juhtivaks
mööblitootjaks Baltikumis. Samuti arvab nõukogu, et müüdavad üksused peaksid eelseisvast omanike vahetusest tegevusala selginemise kaudu võitma. Üksused võidakse müüa nii finants- kui ka strateegilistele investoritele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing