Börsiülevaade: Viisnurk andis kasumihoiatuse

23. jaanuar 2004, 09:24

Viisnurk andis eile õhtul kasumihoiatuse ? seoses restruktureerimise provisjonidega on tulemas oodatust nõrgemad 2003. aasta tulemused.

2003. aasta esialgsed finantstulemused avalikustab Viisnurk enne veebruari lõppu.

Viisnurga nõukogu otsustas eile oluliste struktuurimuudatuste läbiviimise, et võimaldada ettevõttel keskenduda põhitegevusele ehk mööblitootmisele. Viimaste kuude ettevalmistuste tulemusena on ettevõttel võimalik kohe alustada muudatuste rakendamist - müüa Ehituskaupade divisjon ja Spordikaupade divisjon ning otsustada liimpuiduvabriku ning saeveski tulevik.

Viisnurga nõukogu kinnitas Tiit Arro lahkumisavalduse juhatuse esimehe kohalt. Uueks juhatuse esimeheks saab Toivo Kuldmäe.

Restruktureerimise lõpuleviimise järel on Viisnurga peamiseks eesmärgiks saada juhtivaks mööblitootjaks Baltimaades.

Kuna on ebaselge, kuidas ehk kas koos võlgadega, ja millal struktuuriüksused müüakse, peaksid Viisnurga aktsia ostjad ja omanikud hakkama end harjutama mõttega, et kui müügid õnnestuvad, siis saavad neist varsti maailmas suure turuosaga suusatootja asemel mööblivabriku omanikud.

Viisnurga aktsia hind <GR#EE.VN> langes eile 2,13 protsenti, 35,99 kroonile (2,30 eurole).

Liideraktsiad rühkisid eile ülespoole. Hansapanga aktsia hind <GR#EE.HP> tõusis 0,39 protsenti, 359,72 kroonile (22,99 eurole), Eesti Telekomi <GR#EE.ETL> oma 0,98 protsenti, 112,50 kroonile (7,19 eurole).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing