Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. jaanuar 2004, 08:55

Eesti Päevaleht:

Lähiajal Euroopa Komisjoni presidendi Romano Prodiga kohtuval Eesti eurovolinikukandidaadil Siim Kallasel on praeguste spekulatsioonide järgi suur võimalus saada tööle soomlasest infoühiskonna ja ettevõtlusvoliniku Erkki Liikaneni juurde.

Hispaanias tegutsevad petturid meelitavad kergeusklikke inimesi olematu lotovõiduga, mille kättesaamiseks peab esmalt Hispaaniasse saatma 720 eurot (üle 10 000) krooni teenustasu.

Maailmakuulus spordivarustuse tootja Rossignol on üks võimalikest Viisnurga suusadivisjoni ostjatest. Viisnurk loodab müüa ehitusmaterjalide tootmise ning spordivarustuse divisjonid 3?6 kuu jooksul.

Turgu valitsev apteegikett Apotheka nõuab ravimite müügilevõtmise eest tootjatelt ja Eestisse toojatelt lisatasu 5?10 protsenti nende käibest. Vastutasuks lubatakse müüki võtta nende toodangut ja reklaamida patsientidele just neid ravimeid.

Postimees:

Eesti otsib Microsoftilt toetust programmile «Kogu maa internetiseerimine», mille valitsus avalikustab lähikuudel ning millest homme räägivad Bratislavas majandusminister Meelis Atonen ja Microsofti juht Bill Gates.

Mitmel Eesti piimatööstusel on kindel plaan hakata 1. maist tooma toorpiima Lätist ja Leedust, kus selle hind on Eesti põllumeeste müüdavast enam kui krooni jagu odavam.

Reformierakonna volikogu laupäevasele otsusele algatada põhiseaduse põhjalik uuendamine avaldasid eile ettevaatlikku toetust üksnes Res Publica liikmed.

Rasedate ja kuni 19aastaste isikute vabastamine koduvisiiditasudest on ajend, mille tõttu perearstid kaaluvad võimalust korraldada oma õiguste kaitseks streik.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing