Hansapanga sularahaautomaatides saab kõnekaarte laadida

28. jaanuar 2004, 12:09

Tänasest saavad EMT ja TELE2 kõnekaartide kasutajad teha Hansapanga sularahaautomaatides makse kõneaja lisamiseks oma kaardile.

Hansapanga elektrooniliste kanalite arendusjuhi Indrek Kausi sõnul saab kõneaega lisada üle 360 Hansapanga uut tüüpi sularahaautomaadi abil, seisab panga teates.

Hansapanga sularahaautomaatides saab laadida nii EMT Simpel ja POP kõnekaarte kui TELE2 Smart ja Ultra kõnekaarte.
EMT kõnekaardi segmendijuht Age Vanajuur märkis, et, nagu Tele2 kõnekaartide puhul, saavad ka EMT kaartide kasutajad laetava summa vabalt valida. 'POPi puhul peab laadija jälgima seda, et laetavaks summaks valitaks POPi paketi hind ehk siis 75, 110, 150 või 190 krooni,' lausus ta. Simpeli kasutajaid on üle 160 000, jaanuari alguses turule tulnud POP kõnekaarti kasutab 2000 inimest.

Kõnekaardi laadimiseks tuleb sisestada automaati oma pangakaart ja PIN-kood ning valida maksete menüüst Telefonimaksed. Edasi saab valida kõnekaardi, millele soovitakse raha kanda. Kliendil tuleb sisestada vaid viitenumber ja soovitud summa, muud andmed on ette antud. Viitenumber koosneb kliendi telefoninumbrist ja kontrolljärgust, mille saab teada näiteks sideoperaatori veebilehel.
Makse hind on 3 krooni. Makse toimumise kinnituseks saab kõnekaardi omanik SMSi oma mobiiltelefonile.

Varem sai automaadi vahendusel kaardile raha laadida vaid siis, kui makse oli juba sisestatud määratud maksena.
Pangakanaleid kasutades saab kõnekaarti laadida ka hanza.netis, Pangalingi kaudu operaatori koduleheküljel, kõne või SMSi abil lühinumbrile, või püsikorraldusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing