Viisnurka vedasid alt valed juhtimisotsused

28. jaanuar 2004, 16:20

Puittoodete tehase Viisnurga kahe osa müüki paneku põhjustasid nõukogu valed juhtimisotsused, millele toodi ohvriks juhatuse liikmed.

Eelmisel nädalal teatas Viisnurk otsusest müüa oma suusa- ja ehitusmaterjalitehased. Homsest Äripäevast saab lugeda, et Viisnurga konkurendid räägivad, kes oma nime all, kes off-the-record, et tegelikult toodi tegevjuhid ohvriks nõukogu liiga auahnetele otsustele. Aasta tagasi lahkus mäletatavasti ametist Meelis Kukk ning nüüd Tiit Arro.

Kuigi ühtegi konkreetset pakkujat müüdavatele tehastele ei ole Viisnurk tänaseni leidnud, võib kõige tõenäolisemateks ostjateks vähemalt suusatehase puhul pidada mõnda rahvusvahelist kontserni. Näiteks Austria Fischerit, kel tehas Moskva külje all.
Viisnurga uue juhi Toivo Kuldmäe sõnul on ehitusmaterjalide divisjoni vastu huvi üles näidanud Rootsi kontsern SCA, kes on juba Leedus ehitusmaterjalide üksusi üle võtnud.

Viisnurka või selle osi on üritatud müüa juba alates 2001. a lõpust. Seda ajast, mil nõukogu juhtimisvigade viljad ilmnema hakkasid.
Täpsemalt saab lugeda homsest Äripäevast

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing