EPL: Reisisadamasse kerkib Saku Rock Hotell

29. jaanuar 2004, 08:07

Vähem kui poole aasta pärast avab Tallinna reisisadama D-terminali kõrval uksed Saku Rock Hotell, pakkudes soodsat ööbimishinda ja omapärast miljööd.

Hotelli operaatorfirma Legendijuhtimise ASi juht Tauri Sumberg ütles Eesti Päevalehele, et Tallinnas on vähe hotelle, millel oleks omapärane ning teistest eristuv nägu ning mis hakkaks silma ja jääks meelde ka pealinna külastavatele turistidele. ?Üheks meie eesmärgiks ongi pakkuda midagi erinevat,? sõnas Sumberg.

Seetõttu otsustas operaatorfirma seostada hotelli rockmuusikaga, mida rõhutab ka nimi. Lisaks hakkab sellisele suunale viitama hoone interjöör. ?Rocki joon käib läbi kogu sisekujunduse, rõhutades seitsmekümnendate lõppu ning kaheksakümnendate algust. Klient ise valib, kas ta soovib ööbida Mick Jaggeri või David Bowie toas,? ütles Sumberg.

?Selle projektiga kavatseme me minna väga efektiivseks. Näiteks võtame me kogu hotelli peale tööle vaid 25?30 töötajat,? ütles Sumberg. Tema sõnul pannakse töötajate valikul põhirõhk just noortele.

Sumbergi sõnul kasvab hotellitubade pakkumine sel aastal Tallinnas hinnanguliselt 20 protsenti, seevastu nõudluse kasvuks oodatakse vaid 10 protsenti.

Lisaks peab Sumberg plussiks seda, et partnerina on projekti kaasatud Saku Õlletehas. ?Sellest tekib meil omapärane sünergia. Näiteks saame me Sakult nende tooteid natuke parema hinnaga.?

Tauri Sumbergi sõnul on hotelli tugevuseks ka hind ning asukoht. Kahetärnihotellis hakkab öö Sumbergi sõnul maksma 900?1000 krooni. Kokku tuleb hoonesse 113 tuba, millest enamik on kahesed.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing