Elion suurendab äriklientidele suunatud internetiühenduste kiirust

29. jaanuar 2004, 13:14

Elion suurendab 15. veebruariks kuni kaks korda äriklientidele suunatud interneti püsiühenduste Väikekontori-ADSL ja Äri Internet kiirust.

Ettevõtte teatel saavad uued liitujad saavad kiiremad internetiühendused juba alates veebruari algusest.

Alates 15. veebruarist saavad kõik Elioni Väikekontori-ADSLi interneti püsiühenduse kliendid kasutada allalaadimiskiirust ehk info internetist arvutisse laadimise kiirust 1 megabitt sekundis ning üleslaadimiskiirust ehk info arvutist internetti saatmise kiirust 512 kilobitti sekundis. Sellega tõuseb Väikekontori-ADSLi nii alla- kui ka üleslaadimiskiirus rohkem kui kolmandiku. Väikekontori-ADSLi liitumis- ja kuutasu kiiruse suurendamisest ei muutu.

1180-kroonise kuutasuga Äri Interneti allalaadimiskiirust suurendab Elion kahekordselt 2 megabitini sekundis ning üleslaadimiskiirust viiendiku võrra 640 kilobitini sekundis.

1770-kroonise kuutasuga Äri Interneti allalaadimiskiirust suurendab Elion samuti kahekordselt 4 megabitini sekundis ning üleslaadimiskiirust ligi viiendiku võrra 768 kilobitini sekundis. Samuti suurenevad sümmeetrilist internetiühendust võimaldava Äri Interneti ühenduskiirused. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Elion Ettevõtted ASi toodete ja teenuste talituse direktori Margus Kurmi sõnul kasvavad Elioni äriklientidele suunatud interneti püsiühenduste kiirused sarnases tempos eraklientidele suunatud interneti püsiühendustega. ?See ei ole esimene ega viimane kord, kui internetiühenduste kiirused tõusevad,? ütles Kurm.

Eraklientidele suunatud Elioni interneti püsiühenduste Kodu-ADSL ja Kodutöö-ADSL allalaadimiskiirus on juba praeguseks kahekordistatud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing