Riigikantselei: maksu- ja tolliameti juhi kohale kaks kandidaati

02. veebruar 2004, 13:29

Riigikantselei kinnitas, et maksu- ja tolliameti juhi kohale laekus möödunud nädalal praeguse ameti juhi Aivar Rehe taotlusega konkureeriv avaldus.

Riigikantselei infonõunik Sten Hansson ütles, et kandidaate ei avalikustata. ?Pole takistust kõigil kandidaatidel endil öelda, et nad kandideerivad,? rääkis Hansson. Aivar Rehe teatas pressile ise, et kandideerib maksu- ja tolliameti juhiks.

Kandidaate hindab kõrgemate ametnike atesteerimiskomisjon, mille esimees on riigisekretär Heiki Loot. Lisaks kuuluvad komisjoni aseesimehena tegevpsühholoog Palmi Karu, sekretärina Anu Vaabel ja lihtliikmetena riigikantselei nõunik Annely Kase, Eesti Inseneride Liidu esindaja Arno Otstavel, Eesti Juristide Liidu esindaja Kai Amos, Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja rahandusministeeriumi kantsler Aare Järvan.

Kõrgemate ametnike atesteerimiskomisjonist <#loe siit= http://www.riigikantselei.ee/index.php?old_id=858 id=1290> ja kandidaatidele korraldatavatest <#katsetest siit= http://www.riigikantselei.ee/arhiiv/atp/atest/kogu1.htm#1.4e>.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing