EMT turundusjuht lahkus konfliktita

Inno Tähismaa 04. veebruar 2004, 00:00

?Aeg-ajalt on nii, et nägemused ei ühti,? ütles Kalm, ?rohkem kommenteerida pole.? Kalm ütles, et see, mis ei ühtinud, oli strateegiline nägemus.

EMT nõukogu rahuldas eile oma korralisel koosolekul EMT juhatuse liikme Jüri Teemanti tagasiastumisavalduse. Jüri Teemant täitis EMTs turundusdirektori kohuseid.

Kalm ütles, et Teemant saab lahkudes kompensatsiooni. ?Rahas,? märkis Kalm. Summat ta ei täpsustanud.

Kalm ütles Teemanti tööd kommenteerides, et mis on tehtud, on hästi tehtud. Näiteks lepatriinu kampaania. Aga tulevikuvaated Teemantil Kalmuga ei ühtinud ja ta pidi lahkuma.

Tagasiastumisest alates kuni uue turundusdirektori nimetamiseni täidab turundusdirektori kohustusi juhatuse liige Indrek Randveer, kes on EMT teenindus- ja müügidirektor.

Jüri Teemant põhjendab oma lahkumist sellega, et tema vaated läksid ettevõtte uue juhi Valdo Kalmu omast lahku. ?See oli minu soov, otsus. Kokkulepe, mis sündis minu ja ettevõtte uue juhi Valdo Kalmu vahel. Täna (eile ? toim.) toimus ka ettevõtte nõukogu korraline koosolek ja nõukogu nõustus selle otsusega,? lausus ta eile.

Teemant ei soostunud kommenteerima vaadete lahknevuse põhjusi. ?Turundusstrateegilised vaated ja visioonid pikas perspektiivis erinesid. Sellisel juhul pole nii, et ühel või teisel on õigus,? märkis ta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    04. December 2011, 07:50
    Otsi:

    Ava täpsem otsing