Sirje Niitra • 5. veebruar 2004 kell 8:49

Clear Channel sai Tallinna trammidele paigaldatava reklaami müügiõiguse

Clear Channel Estonia OÜ ja Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise AS (TTTK) sõlmisid koostöölepingu reklaamipindade müügiks trammidel.

Varem on Clear Channel sõlminud sarnase lepingu ka Tallinna Autobussikoondisega. Sõlmitud leping võimaldab Clear Channel Estonial müüa reklaami umbes 90-le Tallinna trammile.

Ühtekokku saavutavad reklaamid Tallinna ühistranspordil päevas umbes 400 000 kontakti. Eesti suurima välireklaamiettevõttena näeb Clear Channel koostöös märkimisväärset potentsiaali, kuna kliendile pakutava teenusega seotud asjaajamine muutub kliendi jaoks palju lihtsamaks. Sõlmitud lepinguga avaneb võimalus pakkuda klientidele täisteenust transpordireklaami valdkonnas.

Clear Channel Estonia tegevdirektori, Indrek Tappo sõnul muutub kliendi jaoks kogu info hankimise ning tellimuste esitamise protsess palju lihtsamaks ja mugavamaks. 'Kuna transpordireklaam on üheks välireklaami oluliseks vormiks, siis kasutatakse reklaami eksponeerimiseks nii tramme kui busse. Kui varem tuli sellist kampaaniat planeerida läbi mitme firma, siis nüüd pakub Clear Channel kõike ühest kohast.' täpsustas Tappo.

Clear Channel Clear Channel Communications, Inc. (www.clearchannel.com) on üks suurimaid välimeedia firma maailmas ning on tegev rohkem kui 60 riigis. Mainitud tegevusalade kõrval kuuluvad Clear Channel"ile ka 1225 raadio- ning 36 telejaama Ameerika Ühendriikides ning osalused veel 240 raadiojaamas üle kogu maailma. Clear Channel on ka maailma suurim kontsertide korraldaja, kelle vahendusel on ka Eestisse jõudnud nii mõnedki maailmakuulsad artistid. Clear Channel Outdoor, firma välimeedia divisjon, käitab enam kui 800 000 reklaamtulpa, transpordi ja POS reklaampaneeli üle kogu maailma. Firma käive aastal 2002 oli ca 1.9 miljardit dollarit, mille põhjal on tegemist maailma suurima välimeedia firmaga.

Hetkel kuum