Sirje Niitra • 5. veebruar 2004 kell 7:56

Tondi Selver laienes üle kahe korra

Teeninduspindade suurenemine 2900 ruutmeetrini, võimaldab Tondi Selveril hakata pakkuma laiemat tootevalikut ja täiesti uusi kaubagruppe, teatas ettevõte.

'Otsustasime Tondi Selveri teeninduspindu suurendada, kuna klientide ootused on jätkuvalt kasvanud. Lisaks on teeninduspindade suurenemise olulisust tõestanud möödunud aastal aset leidnud Torupilli Selveri ja Merimetsa Selveri laienemine, ' selgitas AS A-Selveri juhataja Ain Taube. 'Laienemine annab Tondi Selverile olulise lisaväärtuse, mis tõstab Selveri konkurentsivõimet jaekaubandusturul.'

'Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele mugavat, kiiret ja kvaliteetset teenindust, ' selgitas Tondi Selveri direktor Kristel Limmer. 'Pärast uute kaubagruppide lisandumist ja tootevaliku avardumist, ei pea inimesed enam vajalike igapäevakaupade soetamiseks külastama mitmeid kauplusi, vaid saavad vajalikud ostud sooritada Tondi Selverist.'

Tänu lisandunud pinnale laienes oluliselt tööstuskaupade sortiment. Näiteks muutus mitmekesisemaks selliste kaubagruppide valik nagu beebikaubad ja laste mänguasjad, raamatud ja bürootarbed, erinevad enesehooldus - ja hügieenitarbed. Lisaks laienes valik kõikide toidukaupade gruppides.

A-Selver ASi ketti kuulub kümme Selverit, millest seitse asuvad Tallinnas ja kolm maakonnakeskustes - Viljandis, Pärnus ja Rakveres. Möödunud aastal lisandus viis uut Selverit. Eesti kapitalil põhinev Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Kett annab tööd 770-le inimesele. Ettevõtte 2003. aasta käive oli 1, 2 miljardit krooni.

Hetkel kuum