Virumaa Teataja: Balti parim Toyota esindus asub Rakveres

11. veebruar 2004, 08:39

Toyota sõidukite maaletooja Baltimaades AS Toyota Baltic kuulutas läinud laupäeval mulluseks parimaks Toyota esinduseks ASi HAT-Auto Rakveres.

Parim esindus valiti kokku kolme Balti riigi kümne Toyota esinduse hulgast. HAT-Autole järgnes napilt ELKE Auto Tallinnast, kirjutab Virumaa Teataja.

ASi Toyota Baltic turundusjuht Üllar Lanno ütles, et selline tiitel anti Balti riikides üldse välja esmakordselt, kuid näiteks Soomes on sellist mõõduvõttu juba aastaid korraldatud.

Tiitli määramisel hinnati kolme kategooriat: müügitulemust, müügijärgset teenindamist ning klientide rahulolu.

Lõpliku paremusjärjestuse selgitamisel toetuti muu hulgas ka EMORi igakuiselt läbiviidavale kliendi rahulolu uuringule vastavalt kehtestatud punktisüsteemile.

HAT-Auto juhataja Hannes Varese sõnul on see tunnustus heaks näiteks sellest, et edu ei pea saatma ainult suurte keskuste ettevõtjaid ning see peaks julgustama kõiki Rakvere ärimehi hoiduma end provintslikust suhtumisest.

Vares ise hindab kolmest hinnangukriteeriumist kõige tähtsamaks kliendi rahulolu. ?Auto pole ainult üks toode, vaid osa kogu paketist, mida mitmeks aastaks ostad ja mis selle tootega kaasa tuleb,? sõnastas ta Toyota müügifilosoofia. Vares märkis, et ega nad selle esikoha nimel pole tegutsenud, lihtsalt kõik 22 töötajat - iga tehnikuni välja - püüavad teha oma tööd nii hästi kui võimalik.

Üllar Lanno sõnul on HAT-Auto tubli tulemus seda väärtuslikum, et selle tegevusmaht on kaks korda väiksem Tallinna ja Riia suurtest esindustest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing