Vilojett omandas Eurost Auto müügisalongi

ÄP Online 12. veebruar 2004, 00:00

Müügitehingu suuruseks oli 20 miljonit krooni, teatas Vilojett.

Notariaalne ostu-müügileping kinnistu ja sellel asuva 2000 ruutmeetri suuruse üldpinnaga hoone ostuks sõlmiti teisipäeval.

AS Vilojett plaanib avada uue Mazda keskuse ning kolida ostetud hoonesse hiljemalt märtsi lõpuks, selle ajani jätkatakse tööd oma senistes ruumides Kadaka teel.

?Enne uude hoonesse kolimist viime seal läbi ümberehitustöid ja muudame salongi täielikult vastavaks euronõuetele,? sõnas ettevõtte tegevdirektor Kalle Kaldjärv. ?Autoostja jaoks avaldub see eelkõige suuremas mugavuses ? suureneb mudelite väljapanek ja parkimiskohtade arv, senistest paremates tingimustes hakkab tööle autohoolduskeskus,? kommenteeris ta.

?Kuna praegu tegutseme Kadaka teel rendipinnal, siis oma hoone ostuga kulud ettevõtte jaoks pikemas perspektiivis oluliselt ei kasva,? lausus Kaldjärv. ?Küll aga võimaldab spetsiaalselt autokeskuseks ehitatud müügisalongi omamine paremini plaanida tegevuse laiendamist ja pakkuda meie klientidele senisest mugavat teenust nii autode müügil kui nende hilisemal hooldusel ja remondil.?

1996. aastast tegutsev AS Vilojett on Mazda edasimüüja Eestis, ettevõtte müügiesindused asuvad Tallinnas ning Pärnus.

Eelmisel aastal müüdi Eestis 1452 uut Mazda sõidukit, neist üle poole ehk 784 Vilojeti vahendusel. Mazda oli Eesti sõiduautode müügiedetabelis eelmisel aastal kolmandal kohal, eriliseks müügihitiks kujunes uus Mazda6.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:11
    Otsi:

    Ava täpsem otsing