Mühlsi soov omanikuks saada viis tagasiastumiseni

Villy Paimets 17. veebruar 2004, 00:00

Peaaegu kümme aastat Hill & Knowltonis töötanud Mühls ütles, pakkumine tehti koos Läti ja Leedu büroode juhtidega juba möödunud aasta juunis.

?Vastus ei olnud kahjuks see, mida me ootasime,? ütles Mühls. ?Ma ei oska näha, kuidas selles olukorras jätkata. Seepärast otsustasin pärast arupidamist oma pere ja kolleegidega esitada tagasiastumispalve.?

Mühls esitas eile tagasiastumisavalduse ning tegi ettepaneku määrata firma Eesti büroole uus juht. ?Näeksin uue ettevõtte juhina meie praegust tegevjuhti Daniel Vaarikut, kes on poole aasta jooksul rahvusvahelisse korporatiivkultuuri kenasti sisse elanud ja usun, et omandanud ka vilumuse klientide teenindamisel,? kommenteeris Peep Mühls.

Vaarik keeldus eile toimuva kohta kommentaari andmast.

Hill & Knowltoni Ida- ja Põhja-Euroopa regiooni juht Kim Nyberg ütles, et Eesti büroo juhil Peep Mühlsil tekkisid muud huvid ja ta hakkab juhtima midagi muud.

?Me oleme sellest palju rääkinud, mida tema ja ta naine soovivad teha,? vastas Nyberg küsimusele, miks Mühls tagasiastumispalve esitas.

Nyberg ei soostunud kommenteerima Peep Mühlsi väidet, et tema lahkumise põhjuseks oli eitav vastus Hill & Knowltoni väljaostupakkumisele.

Nybergi sõnul lahkus koos Peep Mühlsiga ettevõttest ka tema naine Kersti Tänavsuu, kes on lapsepuhkusel.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:12
    Otsi:

    Ava täpsem otsing