Ülevaade tänastest ajalehtedest

19. veebruar 2004, 08:56

Eesti Päevaleht:

Eesti esindaja Euroopa Komisjonis Siim Kallas asub alates 5. maist praktiseerima rahandus- ja majandusvoliniku Pedro Solbese juures.

Maksu- ja tolliamet lõhkus Eesti suurima solkkütuseketi ja vahistas autoomanike arvel aastatega kümneid miljoneid kroone kasu teeninud grupi.

Eesti saamine Euroopa Liidu liikmeks ning sellest tulenevalt tax-free kaubanduse kadumine Soome ja Eesti vahet sõitvatelt laevadelt sunnib laevafirmasid kergitama piletihindu kuni kolmandiku võrra.

OÜ Sten-Killustik võitis riigikohtus vaidluse maksu- ja tolliametiga, viimane nõudis maksude näol saamata jäänud 1,5 miljonit krooni 2000. aastal firma kuludesse kantud 10 000 tonni killustiku eest.

Postimees:

Andmekaitse inspektsioon asub selgitama, kas poekett Selver käitus korrektselt, kui tegi oma ostjatele sooduspakkumisi lähtuvalt nende senistest tarbimiseelistustest.

Majandusminister Meelis Atonen üritab täna valitsuse kabinetiistungil saada toetust plaanile panna juba oktoobrist Virtsu-Kuivastu ja Rohuküla-Helterma liinile reisijaid vedama Tallinna Sadam.

Kohaliku tuumaenergia maksumus oleks põlevkivist toodetud elektrist ligi kaks korda kallim, mistõttu loobus Eesti Energia kohaliku tuumaenergeetika arendamisest.

Pealinna ühistranspordis soodsamalt sõita lubav ID-pilet sunnib õpilaspiletitele isikukoode kandma, sest alla 15aastastele lastele pole ID-kaart kohustuslik, kuid sõiduõigust tõendab vaid isikukoodiga dokument.

Pärnu Postimees:

Samal ajal kui Pärnu maavalitsus valmistab ette riigihankekonkurssi vedaja leidmiseks Kihnu ja mandri vahel, tegi Kihnu vallavolikogu väikesaarte komisjonile ettepaneku anda laevaühenduse pidamine riigifirmale.

Virumaa Teataja:

Tamsalu suurima tööandja Tamsalu Veskite majanduslik olukord on jõudnud sinnani, et tühjad on nii nende elevaatorid kui ka taskud, aga laenu juurde ei anta, sest vara on arestitud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing