Cisco ja IBM võtavad kasutusele uue äriturvalisuse mudeli

20. veebruar 2004, 10:35

Arvutitööstuse liidrid teevad koostööd turvaliste toodete, tehnoloogiate ja teenuste väljatöötamise vallas, suurendamaks ettevõtete andmeside kaitstust.

IBM ja Cisco Systems teevad koostööd, et pakkuda ettevõtetele võimalusi suurema turvalisuse tagamiseks ja kulude kokkuhoiuks. Tihti on ebaefektiivsete turvameetmete põhjuseks erinevate ja ühildamatute turvatoodete ja teenuste kokkusobitamine. Ettevõtted ja riigiasutused vajavad efektiivsemaid meetmeid, et kaitsta oma arvutisüsteeme häkkerite eest ja võidelda viirustega ning kontrollida töötajate, klientide ja äripartnerite ligipääsu siseinfole ja rakendustele.

Osana pikaajalisest strateegilisest koostööst integreerivad IBM ja Cisco erinevaid tooteid, mis aitavad klientidel rajada arvutikasutuses isekaitsvad keskkonnad sülearvutitest üldkasutatava informatsioonini. Automaatselt toimiv andmekaitse süsteem lihtsustab turvameetmeid, vähendab kulusid ja tõstab ettevõtte produktiivsust.

IBM-i ja Cisco integreeritud andmekaitse tehnoloogiad kaitsevad arvutisüsteeme, rakendusi ja võrke. IBM-i ja Cisco andmekaitse süsteemid saavad nüüd omavahel 'suhelda' ja tunnevad ära mitte sobituvad süsteemid ja võimalikud ohud ning kohanduvad vastavalt turvaaukudele, mis omakorda aitab hoida kokku sellega seonduvaid kulusid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing