EAS kutsub tasuta Hamburgi kontaktpäevadele

25. veebruar 2004, 14:13

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) pakub Eesti eksportööridele võimalust osaleda tasuta Saksamaal, Hamburgis toimuvatel kontaktpäevadel.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kutsub Eesti eksportööre 24.-25. mail toimuvatele Balti riikide tootjatele ning Hamburgi vahendusagentidele mõeldud kontaktpäevadele.

'Üritus on orienteeritud ennekõike neile Balti riikidest pärit ettevõtjatele, kes plaanivad oma toodetega Saksa turule tulla või soovivad olemasolevale turustuskanalile Saksamaal leida lisaks ka agenti,' rääkis Toomas Tohv, EASi välisesindaja Hamburgis.

Kontaktpäevadel osalemise tingimuseks on ettevõtte valmidus nimetatud ajavahemikus Hamburgisse oma ettevõtet esindama tulla.

Kontaktpäevade Saksamaa poolseiks partnereiks on <#Hamburgi Kaubanduskoda=http://www.hk24.de/> ning <#Hamburgi Agentide Liit=http://www.hamburg.cdh.de/>.

Soovijad saavad registreeruda kuni 22. märtsini <#EASi kodulehel=http://www.eas.ee/> täites avalehel, eelinfo all oleva inglise- või saksakeelse ankeedi ja saates selle meiliaadressile hamburg@eas.ee.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus viib ellu riiklikku ettevõtluspoliitikat viies valdkonnas: Eesti ettevõtete konkurentsivõime suurendamine välisturgudel, välismaiste otseinvesteeringute kaasamine, turismiekspordi ja siseturismi arendamine, tehnoloogiaalaste ja innovaatiliste toodete ja teenuste väljatöötamine ning regionaalpoliitikast lähtuva ettevõtluse arendamine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing