Ülevaade tänastest ajalehtedest

27. veebruar 2004, 08:28

Eesti Päevaleht:

Res Publica on kutsunud europarlamendi valimistel kandideerima supermodell Carmen Kassi, kes säras presidendi aastapäevavastuvõtul ühe nende juhtpoliitiku Urmas Reinsalu kõrval.

Põllumajandusminister Tiit Tammsaare kinnitusel avanevad ihaldatud Euroopa Liidu raha- kraanid Eesti põllumeestele alles aasta lõpus, sest eurobürokraatia jätab toetuste taotlemise ja raha kättesaamise vahe pikaks.

Araabia Ühendemiraatide, Bahreini kuningriigi ja Omaani sultaniriigi riiklik lennukompanii Gulf Air otsib Eestist pooltsadat neidu, kes hakkaks enam kui 25 000kroonise netokuupalgaga tööle stjuardessidena rahvusvahelistel lendudel.

Viimsi vallavalitsuse tellitud kopp lammutas eile varahommikul mere ääres sõjaväeajast jäänud veduridepood, mis kuulub ASile Salome, ebaseadusliku lammutamise peatas alles politsei sekkumine.

Postimees:

Iseseisvuspäeval Res Publica ühe juhtpoliitiku Urmas Reinsalu käevangus presidendi vastuvõtule ilmunud supermodell Carmen Kass võib kerkida partei häältepüüdjaks europarlamendi valimistel.

Riigikokku minev pakendiseadus toob endaga kaasa mõningase kaupade hinnatõusu, sest seadusega pannakse tootjatele kohustus tagada jäätmete kokkukorjamine, selleks tehtavad kulutused surutakse tarbija kraesse.

Falckiga sõlmitud parkimislepingut muuta tahtev linnavõim uurib erafirma raamatupidamist, et välja selgitada, kui suured on täpselt Falcki kulud ja tulud, mis seotud pealinna parkimiskorraldusega.

Eesti ettevõtetele uute tehnoloogiate arendamiseks loodud Tartu Ülikooli tehnoloogiainstituut asustab oma laboritega veel tänavu Nooruse 1 endise ühiselamu, mis saab lisaks senisele viiele korrusele peale kaks uut.

Pärnu Postimees:

Eile avati pidulikult Tervise Paradiisi spa hotell ja veekeskus, mille ehitus läks maksma 275 miljonit krooni. Kompleksi projekteeris arhitektuuribüroo Raivo Puusepp ning selle peaehitaja oli Merko Ehitus, keda abistas tublisti üle saja alltöövõtja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing