Maksukalender

ÄP 01. märts 2004, 00:00

- 7. märts: Käibemaksuseaduses sätestatud tähtpäev arve esitamiseks eelmisel kuul ostjale lähetatud või kättesaadavaks tehtud kauba või osutatud teenuste eest, juhul kui maksukohuslasel on õigus esitada kuuarveid.

- 10. märts: Eelmisel kuul tehtud väljamaksetelt kinni peetud tulumaksu ja arvestatud sotsiaalmaksu, erisoodustustelt makstava tulu- ja sotsiaalmaksu, erijuhtudel makstava tulumaksu ning töötuskindlustusseaduse alusel makstavate kindlustusmaksete ja kohustusliku kogumispensioni maksete deklareerimise ja ülekandmise tähtpäev.

Eelmise kuu jooksul aktsionäridele ja osanikele väljamakstud dividendide ja muude kasumieraldiste suuruse ja saajate kohta asukohajärgsele maksuameti kohalikule asutusele esitatava deklaratsiooni tähtpäev.

Mitteresidendist juriidilistele isikutele tehtud väljamaksete, nendelt kinni peetud ja ülekandmisele kuuluva tulumaksu maksudeklaratsiooni esitamise ning tulumaksu tasumise tähtpäev.

- 15. märts: Alkoholi-, tubaka- ja kütuseaktsiisi tasumise ja deklaratsiooni esitamise tähtpäev maksustamisperioodile järgneval kuul.

Hasartmängumaksu deklaratsiooni ja hasartmängumaksu tasumise tähtpäev maksustamisperioodile järgneval kuul.

- 20 märts: Käibemaksu tasumise ja deklaratsiooni esitamise tähtpäev maksustamisperioodile järgneval kuul.

- 15. märts: Füüsilisest isikust ettevõtja tulumaksu ja sotsiaalmaksu avansiliste maksete tasumise tähtpäev.

- 31. märts: Füüsilise isiku eelmise aasta tuludeklaratsiooni esitamise tähtpäev

Mitteresidentide Eestis asuva vara (v.a kinnisvara) võõrandamisest saadud kasu ja tulu deklareerimise ning maksu tasumise tähtpäev, kui neilt ei ole tulumaksu kinni peetud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing