Mobiil- ja lauatelefonilt saab osta Tallinna ID-pileti

ÄP 04. märts 2004, 00:00

1. märtsist käivitunud ID-kaardil põhinevas Tallinna ühistranspordi elektronpiletisüsteemis osalevad EMT, Tele2, Radiolinja ja teadaolevalt esimesena maailmas elektronpileteid lauatelefonilt osta võimaldav püsivõrgu operaator Elion.

M-makse tegemiseks lõid kolm mobiilsideoperaatorit ühise mobiilse makse märgi, millel on kuvatud kõigi kolme mobiilsideoperaatori logo ja makse lühinumber 1312. Praegu saavad Elioni kliendid lauatelefonilt osta elektroonseid Tallinna ühistranspordipileteid, peagi aga ka Tartus, tulevikus võib samamoodi osta näiteks teatri- või kontserdipileteid.

Mobiiltelefoniga ID-piletit ostes lisandub ID-pileti hinnale teenustasu kolm krooni. Pärast ID-pileti ostmist tuleb samale mobiiltelefonile lühisõnum, mis näitab ID-pileti kehtivusaega. Elioni lauatelefonilt ID-piletit ostes lisandub ID-pileti hinnale teenustasu kaks krooni ja Elioni võrgusisese kõne hind. Lauatelefonilt saab viimati ostetud pileti kehtivusaega kontrollida, kui helistada telefoninumbrile 1312 ja vajutada *.

Esmaspäeva ehk teenuse avapäeva õhtuks oli ID-pileti ostnud 2000 inimest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:14
    Otsi:

    Ava täpsem otsing