Personalijuhtimise konverents: parima personaliprojekti konkursi võitis Sampo pank

Heli Lehtsaar 05. märts 2004, 11:32

Eile õhtul kuulutati konkursi 'Parim personaliprojekt 2003' võitjaks Sampo pank, kes juurutas mentorlusprogrammi uute töötajate juhendamiseks.

Möödunud aastal juurutatud programmi tulemusel on tõusnud töötajate rahulolu oma töö ja arenguvõimalustega ning juhtidel on lisavahend meeskonnatöö soodustamiseks. 2003. aastal ei lõpetatud ühtegi töölepingut katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu.

Mentorlusprogrammi rakendatakse praegu uute klienditeenindajate koolitamisel ja sisse elamisel, kuid kavas on mentorlusprogrammi laiendada kogu organisatsioonile.

Eesti Personalitöö Arendamise Ühing PARE korraldab koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, EBS Juhtimiskoolituse Keskuse ja CV-Online Eesti OÜ-ga konkurssi ?Parim Personaliprojekt? möödunud aasta parima personalijuhtimisalase projekti väljaselgitamiseks Eestis. Konkursi eesmärk on pöörata avalikkuse ja Eesti ettevõtete ning organisatsioonide tähelepanu igapäevasele tööle inimestega, tuua esile efektiivse personalitöö mõju ettevõtte edukusele ning tunnustada selle ala parimate professionaalide tööd.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing