Murastesse rajatakse uus elurajoon

Enn Tosso 08. märts 2004, 00:00

Pangapealse elurajoon asub Harku vallas Muraste külas Tallinnast 13 km kaugusel looduslikul pankrannikul, 42 meetri kõrgusel merepinnast. Rajoonist avaneb vaade Tallinna lahele ja Naissaarele.

Tallinna tööle sõitmiseks kulub Pangapealselt ca 20 minutit, ent lähiaastateks planeeritud Haabersti ringi mitmetasandiline ristmik suurendab senise kitsaskoha läbilaskevõimet.

Pangapealse asub Tallinna ja selle lähiümbruse arengutelje perspektiivikal suunal. Viimasel ajal kiirelt hoogustunud arendustegevuse tulemusena on Tabasalust-Murastest kujunemas üks kiiremini kasvava väärtusega Tallinna lähiümbruse piirkond. Investeeringud korraliku infrastruktuuri rajamiseks ning keskmisest suuremad privaatsed krundid kasvatavad piirkonna populaarsust ostjate silmis ka tulevikus.

Lisaks elamukruntidele on rajooni planeeritud ka kaks ärimaakrunti, mis võimaldavad luua tulevaste elanike teenindamiseks mõeldud toitlustus-, kaubandus- või sportimisasutusi. Samuti on võimalik rajada elurajooni keskele jäetud sotsiaalmaale tulevikus lasteaed ning elanike vaba aja veetmiseks mõeldud pargid.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:15
    Otsi:

    Ava täpsem otsing