Ülevaade tänastest ajalehtedest

12. märts 2004, 08:57

Eesti Päevaleht:

Riigihangete seadus on loonud politsei ja päästeameti autode tankimiseks olukorra, kus kütuse võtmiseks tuleb sõita ligi saja kilomeetri kaugusele. Kuigi patrulli tööpiirkonnas on mitmeid tanklaid, ei tohi kohalikes bensiinijaamades tankida.

Järgmisel nädalal tutvustab rahandusministeerium ETV ja Eesti Raadio (ER) ühinemise plaani välja töötavale töögrupile ideed luua eraldi ettevõte, mis hakkaks ETV-le nagu teistelegi telekanalitele tehnikat ja maja välja rentima.

OÜ Haapsalu Raudtee juht ja omanik Aarne Taal kaalub ühe võimalusena kuue aasta eest erastatud Riisipere-Haapsalu raudteelõigu ülesvõtmist, sest raudteed läbiva väikese kaubaveoga ei ole võimalik ettevõtmist plussis hoida.

Ehitusfirma SRV ehitab sügiseks Tallinna vanalinna Pika tänava ja Oleviste kiriku vahelisse kvartalisse neljakorruselise tellistest elamu, mille korterite akendest avanevad vaated merele ja vanalinnale.

Postimees:

Õmblusvabrik Sangar tahab riigi toel hakata oma triiksärke müüma inglise härrasmeestele, samuti riigilt toetust saanud AS Regio ja OÜ Biodata loodavad müüa väljaspool Eestit senisest rohkem tarkvara.

Eelmisel aastal röövis tuli Eestis 141 inimese elu. Seda on väga palju, sest oht tulekahjus hukka saada on kogu maailma riikidest ainult Venemaal suurem kui Eestis.

Linnaplaneerimist juhtiv Tallinna abilinnapea Peep Aaviksoo toetab nii Pirita tee äärde kui ka kesklinna uute kõrghoonete rajamist, kuid tunnistab vajadust kõrghooneid käsitleva teemaplaneeringu järele.

Maavanemate ametissemääramine lükkus taas mitme kuu võrra edasi, sest president jättis eile välja kuulutamata seadusemuudatused, mille kinnitamise seadis valitsus ametissemääramiste eeltingimuseks.

SL Õhtuleht:

Kuradi jama, siia meie päevaraha jääb! - nii kirusid eile hommikul Paldiski Lõunasadama kohvikus öö otsa üleval olnud veokijuhid, kes kolmapäeval ei pääsenud Tallinki uue kaubalaevaga Rootsi, kuna laeva mootor oli rikkis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing