Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. märts 2004, 08:12

Eesti Päevaleht:

Tõsiste eelarveprobleemide ees seisva Tallinna linnapea Edgar Savisaar (pildil) tegi eile ettepaneku tõsta tunduvalt üksikisiku tulumaksust elukohajärgsele omavalitsusele laekuvat osa.

Keskerakonna Riigikogu fraktsiooni uueks juhiks võib saada Vilja Savisaar ja Riigikogu uueks aseesimeheks Enn Eesmaa.

Norde Centrumi klient laseb politseil uurida, kas turvameestel oli õigus kleepida tema auto esiaknale raskesti eemaldatav kleebis põhjusel, et ta läks hetkeks üle tee asuvasse firmasse asju ajama.

Üks maailma suurimaid personalifirmasid Manpower on otsustanud tööjõu rendi teenust pakkuma hakata ka Baltimaade, sel kuul avas ettevõte büroo Tallinnas.

Postimees:

Turvafirma Falck rikub liiklusseadust, sest ei arva Tallinnas Vabaduse väljaku parklasse jäetud auto eest maksmisel parkimistasust maha 15 esimest tasuta minutit, sama toimub firma hallatavates parkimisautomaatides.

Rahandusminister Taavi Veskimägi loodab, et nii poliitikuil kui eri huvigruppidel jätkub tarkust vältida intriige otsustamisel, mida teha riigi osalusega Eesti Telekomis.

Haridus- ja teadusminister Toivo Maimets nimetab Eesti kõrgharidusmaastikku jõledaks ning kinnitab, et paljud kõrgkoolid peavad üldise olukorra paranemiseks kas ühinema või tegevuse hoopis lõpetama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing