Tallinnas müüdud üle 32 000 ID-pileti

16. märts 2004, 16:36

Tallinnas oli teisipäeva lõunaks müüdud 32 855 ühissõidukite ID-piletit, neist ligi tuhat anti elukohakampaania loosi võitnutele.

Traditsiooniliste piletimüügikohtade kõrval ostetakse ID-pileteid palju ka postkontoritest, Selveritest ja elektrooniliste kanalite kaudu.

'Jälgime rõõmuga, kuidas üha rohkem ID-pileteid ostetakse uudsete elektrooniliste kanalite kaudu,' ütles ID-pileti müügisüsteemi haldava Sertifitseerimiskeskuse juhataja Ain Järv.

Järv märkis, et enamik pileteid ostetakse veel sularaha eest, kuid elektroonilisi kanaleid kasutatakse juba praegu päris palju, arvestades, et informatsioon nende kasutusviiside kohta pole veel kõigi inimesteni jõudnud.

'ID-pileti ostuvõimaluste arendus jätkub,' kinnitas Järv. 'Hetkel on võimalik Internetipanga kaudu piletit osta ja otsekorralduslepingut sõlmida ainult Hansa- ja Ühispanga klientidel, kuid teiste pankade liitumine ID-pileti süsteemiga juba käib ning saab lõpule viidud hiljemalt 1. maiks, mil Tallinnas käivituvad mitmed uuendused, sealhulgas tunnipilet.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing