Motorexil ligi 90 firmat

ÄP 17. märts 2004, 00:00

Ühe suurima pinnaga osaleja on tänavu AS Silberauto, mis on enda müüdavate markide esitlemiseks hõivanud kogu D-halli. Sealt leiab nii Mercedese, Jeepi, Chrysleri kui ka Mitsubishi.

Lisaks leiab näituselt arvukalt tarvikute ja seadmete müüjaid. Nagu tavaks, on ka tänavusel näitusel esindatud paadid ja kaatrid, seda küll tagasihoidlikumalt, sest erinevalt varasematest aastatest ei osale näitusel AS Balti Merekaatrid, kes oma uhkete Princess jahtidega on külalisi peibutanud.

Automarkidest jääb tänavu kõrvale ühtekokku neliteist, nagu näiteks Ford, Honda, Citroen, Kia jt. Veokimüst on kohal MAN, Volvo ja Iveco. Korraldajatel on plaanis koos Eesti Off-Road Klubiga viia messikeskuses lä maasturite esitlus. Messikeskuse parkla territooriumil valmib takistusrada, mis võldab testida nii spetsiaal- kui ka linnamaastureid ning mida saab kasutada ka päst autonäitust.

Üle mitme aasta on taas võimalik näha Eestimaa pinnal tõelist kontseptautot. Tegemist on Hyundai vaba aja sõidukiga, mille liignimigi tähendab seda (OLV ? outdoor lifestyle vehicle). Hyundai esitles OLVd esmakordselt aasta alguses Detroitis, siinsed Hyundai esindajad tahavad sellega näidata Hyundai Motor Company tulevikku suunatud tööd ja anda vihje, millised võiksid autod tulevikus välja näha.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:38
    Otsi:

    Ava täpsem otsing