Ülo Toomsalu • 17. märts 2004 kell 6:39

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Pärnu Tervise Paradiisi veekeskuses on vigastada saanud paarkümmend külastajat, kuid arstide hinnangul on enamik õnnetusi juhtunud inimeste endi ettevaatamatuse tõttu.

Keskerakonna juhatus vabastas eile õhtul ametist erakonna aseesimehe Lauri Laasi, kes saatis parteikaaslastele Sven Mikserit ja Peeter Kreitzbergi kritiseerivaid postkaarte.

Tallinna Sadama nõukogu loodab juba selle nädala lõpuks kokku leppida, kellest saab sadama tulevane juhatuse esimees. Tõsisemad kandidaadid juhi kohale on Raivo Vare ja Kuldar Leis.

SASi osalusega Rootsi lennufirma Skyways soovib alustada maist kaks korda nädalas regulaarlende Stockholmi-Kuressaare-Helsingi liinil.

Postimees:

Eesti Olümpiakomitee juhtide optimistlik plaan lähetada Ateena suveolümpiale rekordiliselt suur, kuni 50 sportlasest koosnev võistkond on jooksnud liiva. Praeguse seisuga on olümpiapääsme teeninud 21 sportlast, ent Ateenasse kandideerijaid jääb iga rahvusvahelise katsevõistlusega vähemaks.

Eile ajakirjandusse ilmunud uudis Saksamaa ja Prantsusmaa soovist pakkuda Venemaale viisavabadust Euroopaga hirmutas poliitikuid, kuid osutus päeva lõpuks siiski valeks.

Eesti ja Vene teadlaste esimene talvine ühisekspeditsioon Peipsi, Pihkva ja Lämmijärvele kinnitas venelaste meelehärmiks, et Pihkva linn on Peipsi järve suurim reostaja.

Arhitektide pahameel kavandatava uusehitise välimuse üle ning keskkonnakaitsjate vastuseis 70aastase pärna mahavõtmisele takistavad Tallinna Inglise Kolled?i kava rajada kooli juurde neljakorruseline spordihoone.

SL Õhtuleht:

«Meil on juba aprilli lõppki paksult täis. Kõik tormavad, et saaks enne kooli ja raha makstud, kui maist kõik kallimaks läheb,» ütleb omanimelise liikluskooli juht Johannes Pirita. Tallinna autokoolid teevad isegi lisagruppe, et kõik tahtjad õppida saaksid.

Hetkel kuum