Tallinna Vesi: linna tõstatatud küsimustele on lahendused olemas kehtivate lepingute näol

19. märts 2004, 16:31

Tallinna Vesi alustab linna soovil taas läbirääkimisi, viidates samas, et tõstatatud küsimustele on lahendused olemas kehtivate lepingute näol.

Tallinna Vee teatel pöördus linnapea Edgar Savisaar pöördus 6. veebruaril kirja teel ettevõtte palvega taasalustada läbirääkimisi 2001. aastal sõlmitud
erastamislepingute ja nende 20.09.2002 sõlmitud muutmiste lepingute tingimuste ja põhimõtete muutmiseks.

Linna ettepanekute kohaselt on põhilised teemad läbirääkimisteks vee- ja kanalisatsiooniteenuse tariifid, võrkude laiendamise kulude hüvitamine, sademetevee käitlus ja rajatiste ehitus ning liitumispunktide väljaehitamine ahelelamutes ja järjestikku ühendatud elamutes. Täna toimus poolte esimene kohtumine.

'AS Tallinna Vesi on valmis Tallinna linnaga läbirääkimiste laua taha
istuma ja ettepanekud ära kuulama. Eeldame siiski, et Tallinna linnavalitsus
võtab arvesse ka linna ja vee-ettevõtte vahel juba kehtivaid lepingutingimusi,'
ütles ASi Tallinna Vesi juhatuse esimees Bob Gallienne.

Gallienne"i sõnul on läbirääkimiste lõpptulemusi hetkel raske hinnata, kuna reaalsed kohtumised on alles ees. 'Selge on see, et võimalikud muudatused nõuavad alati mõlemalt osapoolelt kompromisse. Leian siiski, et enamuses linna poolt ettepandud küsimustes on meil lahendused juba kehtivate lepingute näol olemas'.

Gallienne ütles, et tänase kohtumise käigus lepiti kokku järgmiste kohtumiste üldises korralduses. Lisaks esitas abilinnapea Jüri Ratas nimekirja teemadest, mida soovitakse edaspidiste kohtumiste käigus arutada.

Järgmine kohtumine Gallienne ja Tallinna linna esindajate vahel on planeeritud ülejärgmiseks teisipäevaks ning siis tulevad kõne alla juba konkreetsemad läbirääkimiste teemad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing