EPL: Eesti Raudtee juhi kohale kolm kandidaati

22. märts 2004, 08:05

Eesti Raudtee otsib ettevõtte juhatuse esimehe kohalt lahkuva Herbert H. Payne asemele uut juhti, võimalikke kandidaate on kolm.

ASi Eesti Raudtee nõukogu aseesimees Guido Sammelselg ütles Eesti Päevalehele, et kuigi Payne lahkub märtsi lõpus, ei suudeta selleks ajaks temale järglast leida.

?Üks kandidaat pole Ameerikast veel siia jõudnud,? põhjendas Sammelselg. Seetõttu on tõenäoline, et Eesti Raudtee järgmine nõukogu koosolek sel nädalal ei saa veel uut juhti ametisse nimetada.

Sammelselja sõnul on ettevõtte juhi kohale kolm kandidaati. ?Ei ole,? vastas raudteefirma nõukogu aseesimees küsimusele, kas kõik kandidaadid on pärit Ameerikast. ?Ma ei saa rohkem midagi öelda, muidu nõukogu litsub mu laiaks,? lisas ta.

Järgmine nõukogu koosolek toimub alles mais, mistõttu pole varem nõukogul uut juhti võimalik ametisse nimetada. ?Edward Burkhardti (Eesti Raudtee nõukogu esimees ? toim) hoiak on, et ettevõtte praegune juhatus tuleb väga hästi toime,? märkis Sammelselg.

2002. aasta juulis rääkis äsja Eestis tööle asunud raudteejuht Eesti Ekspressile antud intervjuus, et kavatseb siia jääda kaheks kuni neljaks aastaks. Samas nentis ta, et naine ja kaks last jäid Ameerikasse.

Eesti Ekspressi andmeil on Payne?i võimalik mantlipärija Riivo Sinijärv.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing