EPL: Semjonov kahetseb viljavargust

23. märts 2004, 08:03

Vahi all viibiv Rakvere Viljasalve direktor Vladimir Semjonov tunnistab riigi julgeolekuvarude omastamist ja kahetseb tehtut.

Reedel kaitsepolitseis ülekuulamisel kirjutatud kuriteo ülestunnistuses selgitab Semjonov juhtunu tagamaid ja väidab, et kahetseb tehtud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kuigi viljavarude omastamist tunnistav Semjonov ilmus reede hommikul vabatahtlikult Tallinna kapo peakontorisse uurija jutule, otsustas kapo mehe laupäeval siiski kümneks päevaks vahi alla võtta.

Semjonovi kokkuleppeline kaitsja Mart Missik üritas Ida-Viru maakohtus sanktsiooni üle toimunud arutelul vahi alla võtmist küll vaidlustada, kuid kohtunik rahuldas uurija taotluse. Missiku sõnul ei kavatse ta kohtu määrust vaidlustada.

Missik lükkas ümber jutud, nagu oleks ta klient pärast esmaspäeva õhtul Eesti Viljasalve juhtkonnale tehtud kirjalikku avaldust Venemaale varjunud. ?Minu teada oli ta kogu aeg Eestis,? ütles Missik. ?Neljapäeval sai ta teada, et politsei teda otsib ja reede hommikul ilmusime esimesel võimalusel ise vabatahtlikult uurija jutule.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing