PRIA: ärge jätke põllumaa deklareerimist viimasele hetkele

24. märts 2004, 11:22

Põllumajanduse Registrite- ja Informatsiooniamet (PRIA) ei soovita jätta põllumaa registreerimist viimasele minutile.

Põllumaa deklareerimine kestab PRIAs 12. aprillini, teatas amet. Põllumaa deklareerimiseks vajalikud materjalid on välja antud ligi 27 tuhandele inimesele ja neist ligi 24 tuhat on täidetud deklaratsioonid ka tagasi toonud.

PRIA peadirektori asetäitja Ahti Bleive sõnul ei ole praegu PRIA büroodes enam järjekordi. 'Inimestel, kes ei ole veel oma põllumaad kirja pannud, soovitame seda teha märtsi lõpus või aprilli alguses,' ütles Ahti Bleive. 'Viimastel päevadel võivad tõenäoliselt jälle pikad järjekorrad tekkida.'

Põllumajandusmaa deklareerimiseks vajalike dokumente ja kaarte saab nii PRIA piirkondlikest büroodest kui ka veebilehelt http://www.pria.ee. Põllumaa deklareerimise teatise esimese lehe saab ettetrükina ainult PRIA piirkondlikest büroodest. Taluliidud ja maaparandusbürood nõustavad ja aitavad inimesi põllumaa kaartide ning deklareerimisdokumentide täitmisel.

Täidetud kaardid ning deklareerimise teatis koos lisalehtedega tuleb toimetada PRIAsse. Neil inimestel, kes ei ole ennast PRIAs toetuste registrisse kirja pannud, tuleb esitada ka registrisse kandmise avaldus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing