Viru Keskuse kõik pinnad on välja renditud

24. märts 2004, 10:51

15. aprillil avatava Viru Keskuse rendipinnad on välja üüritud, teatas Viru Keskus.

Valdavalt alustavad kauplused ja söögikohad oma tegevust alates avamispäevast. Keskusesse koonduvad nii Eestis seniolematud kui juba hinnatud kaubamärgid, avatakse üle 10 söögikoha, ligi 500 kohaga parkimismaja ning bussiterminal.

Viru keskuse ostukeskuse ligi 30 000 m2 pinnal avavad aprillis uksed üle 70 erineva kaupluse ja söögikoha. 'Üheksakümmend üheksa protsenti pindadest on välja renditud ning kauplusi juba sisustatakse', sõnas AS Viru Keskus uhatuse liige Ants Vasar.

Vasara sõnul orienteerus Viru Keskus kontseptsiooni loomisel ja rentnike valikul eesmärgist pakkuda külastajaile seda, mida kaasaegne inimene ootab ja naudib. 'Kindlasti on Viru Keskus rohkemat kui ainult ostmise koht, sest siinsed moekauplused, söögikohad, sisearhitektuur ning kogu miljöö teevad keskusest mõnusa ajaveetmiskoha', ütles Ants Vasar.

Ants Vasara sõnul on keskuse rentnikele loodud kauplemiskeskkond, millesarnast mujalt Eestist raske leida: 'Projekteerijaiks rahvusvaheliselt tunnustatud arhitektid, sisekujunduse autoreiks Euroopas tuntud disainerid, ehitajaiks Eesti üks suurimaid ja tugevamaid ehitusfirmasid ning arendajaks kogenud rahvusvaheline firma, lisaks ainulaadne asukoht linnasüdames', loetleb Vasar keskuse eeliseid, mida on oluliseks peetud. 'Nüüdsest on paljuski rentnike teha, kas Viru Keskusest saab tõeline shoppajate Meka ja linnasüda', ütles Ants Vasar.

Viru Keskuse riidekauplused pakuvad nii laia valikut moekaupu kui ka klassikalist ja universaalset joont järgivaid rõivaid. Esmakordselt jõuavad Eestisse maailmabrändid Mango, Jennifer, Bison, Pierre Cavallo jt. Esinduskaupluse avavad Esprit, Nike Women, Terranova, samuti looduskosmeetikat pakkuv Body Shop, spordirõivaste kauplus Citysport jpt.

Viru keskuse suurimaks rentnikuks on ligi 8000 ruutmeetril asuv Tallinna
Kaubamaja, kelle kauplused paiknevad keskuse kolmel korrusel. Ligi 400 m2-l
alustab keskuses tegevust ka Ülikooli Apteek, mis on ligi 250-aastase
ajalooga juhtiva Soome apteegiketi Yliopiston Apteekki tütarfirma.
Suuremate rentnike hulka kuuluvad veel Rademar, Mango, Seppälä, ABC King,
Terranova, suurimaks toitlustusoperaatoriks on Fazer Eesti AS/Amica.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing