Samsungi liugurklapp ja malemäng meelitavad intelligentset ostjat

Kaido Einama 25. märts 2004, 00:00

Liugurklapp sobib hästi just ärikasutajale, näiteks on seda poolautomaatselt avanevat telefoni lihtne kasutada ka ühe käega. Suur ekraan on küll mobiili välisküljel, mis teeb selle löökidele ja kriimustustele võrreldes tavaliste klapptelefonidega rohkem vastuvõtlikumaks, kuid see-eest on kogu aeg näha telefoni eriti suur graafiline värviekraan. Liugurklappi avades saab aga pika ja mugavalt kasutatava telefonitoru. D410 plussiks on ka kerge kaal, kuid miinuseks paksus, mis näiteks taskus kandmise ebamugavaks teeb.

Telefonil on tavalisest laiem vedelkristallekraan, mis suudab edasi anda täpseid ja kirkaid kujutisi. 0,3megapikseline kaamera jääb küll alla CeBITil esitletud uusimatele ühemegapikselise kaameraga konkurentidele, kuid plussiks võib lugeda head ekraani, kust pilti eelvaates vaadata, videovõimalust ning häid värve ka piltidel. Esimesena tegi Samsung võimalikuks ka 262 000 värvi näitamise mobiiliekraanil. Peagi on see saamas kallimate telefonide standardiks. D410 on varustatud spetsiaalsete äriinimesele mõeldud funktsioonidega. E-posti kontrollimine reaalajas pole küll väga uus teenus, kuid paljudel uutel telefonidel on see omaduste hulgast ära kadunud. Samsungi äritelefonil on see taas olemas. Kohtumisi aitab meelde tuletada häälmeeldetuletus Voice Memo.

Esimest korda on telefoni mahutatud ka malemäng, mis peaks intelligentsele kasutajale meeltmööda olema.

Mobiiltelefon D410 on kolmesageduslik, sisaldab 64 instrumendil esitatud polüfoonilisi helinaid, WAP 1,2, GPRS- ja MMS-sõnumite saatmise võimalust.

D410 jõuab Eesti turule 2004. aasta teises kvartalis ja ligikaudne hind on 8000 krooni. Aasta teisel poolel tuleb välja ka CeBITil sel aastal esitletud Samsungi SGH-E800, mis on samuti liugurklapiga.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing